Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─ů┼╝kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Ajmarkowa brygada!
Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
administrator
Sun Mar 09 2014, 12:03AM
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37PM
Miejscowo┼Ť─ç: PL
post├│w: 788
To jak ju┼╝ do Niemiec to mo┼╝e do Holandii? Tam szykuje si─Ö du┼╝a wystawa ptak├│w! I tam jest wysyp katarzynek. B─Ödzie tam m├│j znajomy z Holandii, ma ponad 250 katarzynek, od niego mam championk─Ö, a tak┼╝e ajmarki cytrynowe.

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Mar 16 2014, 10:56PM
administrator

Zarejestrowany #1
Kluseczkowa forma

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Sun Mar 16 2014, 11:25PM

Zarejestrowany #78
Do┼é─ůczy┼é: Sun Nov 13 2011, 05:52PM
Miejscowo┼Ť─ç: Gliwice
post├│w: 127
Faktycznie t┼éu┼Ťcioszek. ┼Üliczno┼Ťci!
Powr├│t do g├│ry
Almate
Tue Mar 18 2014, 10:10PM
Zarejestrowany #97
Do┼é─ůczy┼é: Fri Aug 17 2012, 11:44PM
Miejscowo┼Ť─ç: Pozna┼ä
post├│w: 38
Holandia... kurcze ju┼╝ kiedy┼Ť my┼Ťla┼éam o wyje┼║dzie na gie┼éd─Ö tam. Ale to jednak troch─Ö daleko ┼╝eby jecha─ç po jedn─ů parke no chocia┼╝ pewnie og├│lnie wra┼╝enia z takiej gie┼éd nie do zapomnienia
Powr├│t do g├│ry
Almate
Tue Mar 18 2014, 10:12PM
Zarejestrowany #97
Zapomniałem jeszcze napisać że pisklak super się prezentuje
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Mar 22 2014, 12:42AM
administrator

Zarejestrowany #1
Dzi─Ökuj─Ö. I jak to w naturze bywa, jedno si─Ö rodzi, aby drugie mog┼éo odej┼Ť─ç... Wczoraj odesz┼éa samiczka cremino, w swojej budce l─Ögowej z 4 pustymi jajeczkami. Jest mi bardzo smutno, na obr─ůczce mia┼éa niby rok 2013 ;( I tak pi─Öknie ┼Ťpiewa┼éa na jednej nodze...

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Sat Mar 22 2014, 08:34PM

Zarejestrowany #78
Do┼é─ůczy┼é: Sun Nov 13 2011, 05:52PM
Miejscowo┼Ť─ç: Gliwice
post├│w: 127
Moniko!
Tak mi przykro czyta─ç tak─ů wiadomo┼Ť─ç. Wiem co czujesz.Straci┼éa┼Ť ju┼╝ 2 ptaszki w kr├│tkim czasie. Mo┼╝e to by┼é jaki┼Ť wirus i trzeba by pomy┼Ťle─ç o dezynfekcji klatki,┼╝eby uchroni─ç pozosta┼ée?
Powr├│t do g├│ry
Almate
Sat Mar 22 2014, 09:35PM
Zarejestrowany #97
Przykre Ciekawe co mog┼éo by─ç przyczyn─ů.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Tue Mar 25 2014, 12:34AM
administrator

Zarejestrowany #1
Nie, zielona katarzynka by┼éa ju┼╝ "dziadkiem", mia┼éa ponad 8 lat, a i to nie jest pewne, bo pochodzi┼éa a┼╝ z Czech, patrz─ůc na obr─ůczk─Ö. Do ko┼äca sp─Ödza┼éa czas w budce z Tutk─ů i swoim zielonym partnerem/partnerk─ů. Pi├│ra z wiekiem staj─ů si─Ö troch─Ö "wyp┼éowia┼ée", ci─Ö┼╝ko po kolorze okre┼Ťli─ç p┼ée─ç... A te papu┼╝ki przyjecha┼éy ze mn─ů jeszcze z Polski, tam je kupi┼éam i by┼éy te┼╝ kawa┼éek czasu ze mn─ů... Cremino - nie mam poj─Öcia, nie by┼éo jak zrobi─ç sekcji, znalaz┼éam ju┼╝ klinik─Ö vet dla egzotyki w Manchesterze, teraz chc─Ö zrobi─ç 2 katarzynkom badanie DNA, poniewa┼╝ p┼ée─ç nie jest do okre┼Ťlenia naocznie. Hanusiek, woliera jest w ca┼éo┼Ťci z budkami dezynfekowana, jest teraz ┼Ťwietny ┼Ťrodek do tego celu, Bird Breeder firmy Green7, nie by┼é najta┼äszy, ale jest bardzo wydajny i w┼éa┼Ťciwie i kilka sekund wida─ç, jak czy┼Ťci nawet trudne do usuni─Öcia zabrudzenia np na chropowatych ga┼é─Öziach, korzeniach. Zawiera organizmy, kt├│re s─ů w 100% eko i nie szkodz─ů ptakom. Tutaj strona producenta: [link]

[ Edytowany Tue Mar 25 2014, 12:45AM ]

Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon May 05 2014, 02:06AM
administrator

Zarejestrowany #1
Jak to u moich katarzynek, zawsze musz─ů zaskoczy─ç, szczeg├│lnie w ┼Ťwi─Öta. 1 maja pojawi┼éo si─Ö ponownie jajeczko, u Gwiazdki - tatu┼Ť to oczywi┼Ťcie Kiwi i Edged. Ci─Ö┼╝ko stwierdzi─ç, bo razem siedz─ů w budce. 3 maja w budce pojawi┼éo si─Ö drugie jajko, a rano 4-go maja trzecie...

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry