Forum

Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
hanusiek
Sun Mar 02 2014, 10:05pm

Zarejestrowany #78
Do┼é─ůczy┼é: Sun Nov 13 2011, 05:52pm
Miejscowo??─?: Gliwice
post├│w: 127
Ciekawe czy co?? si─? wykluje z pozosta??ych jajeczek. Ju?? chyba powinny by─? nast─?pne pisklaczki?
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Mar 03 2014, 12:03am
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Nie b─?dzie, przynajmniej od tego tr??jk─?ta tj. Gwiazdki, Kiwi i Edgedka, bo wszystkie jajka ju?? zosta??y im zabrane, 3 puste i jedno po prostu si─? nie uda??o, ale za to uda??o si─? zrobi─? na szybko fotk─? pisklaczkowi, bo wreszcie wzi─???am go na r─?k─?, korzystaj─?c z tego, ??e ca??e trio opiekun??w zajada??o ziarenka.
Od dzi?? jest te?? w wolierze nowa lokatorka, "Limonka" z Holandii - jutro za??─?cz─? jej zdj─?cia, zosta??a zakupiona na wystawie w Stratford, by??y nawet rajskie ptaki... [link]

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Mon Mar 03 2014, 12:18am

Zarejestrowany #78
Ale dorodny grubas! Gratulacje. B─?dzie chyba zielony.
Limonka to zapewne nowa katarzynka. Zadroszcz─? Ci tego pobytu na wystawie. Ch─?tnie zobaczy??am co?? takiego. Masz mo??e jakie?? zdj─?cia z wystawy?

[ Edytowany Mon Mar 03 2014, 12:22am ]
Powr├│t do g├│ry
Almate
Mon Mar 03 2014, 09:06am
Zarejestrowany #97
Do┼é─ůczy┼é: Fri Aug 17 2012, 11:44pm
Miejscowo??─?: Pozna??
post├│w: 38
Nie my??la??em ??e on jest a?? taki du??y! katarzynki tez chyba s─? wi─?ksze ni?? to co sobie zazwyczaj wyobra??am. Jeszcze nie widzia??em na ??ywo.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Mar 05 2014, 10:53pm
administrator

Zarejestrowany #1
Jak obieca??am, zdj─?cie "Limonki", a tak??e wyg??odnia??ego "tr??jk─?ta" karmi─?cego "Kluseczk─?". Na kolejnych fotkach pisklaczek, kt??rych jest przekochany!
Nowe ajmarki jeszcze s─? ganiane przez inne papugi, ale powoli wszystko si─? stabilizuje.

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Wed Mar 05 2014, 11:19pm

Zarejestrowany #78
Limonka jest prze??liczna! Fajne imi─? wybra??a??. Czy opr??cz Limonki przyby??a jeszcze jaka?? kasia? M??wisz,??e ka??ki przeganiaj─? nowe lokatorki.
Pisklak przypomina mi mojego Kluska jak by?? ma??y. Te?? by?? jedynym pisklakiem Kasi i Ka??ka i na okr─?g??o by?? karmiony. Ledwo przeciska?? si─? przez otworek w budce.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Mar 05 2014, 11:26pm
administrator

Zarejestrowany #1
On tylko ??pi i je, ca??a tr??jka go karmi, st─?d jego rozmiary hihi. Nie, kupi??am jedynie "Limonk─?" i par─? ajmarek cytrynowych, bud??et i tak zosta?? nadszarpni─?ty, wi─?c dopiero nast─?pnym razem kupi─? kolejn─? mutacj─? kolorystyczn─? katarzynki. Szykuj─? si─? na greywing creme ino violet albo jaki?? pastelowy niebieski... Te jasne zacz─???y mnie bardzo przyci─?ga─? z nowym rokiem.

Powr├│t do g├│ry
Almate
Fri Mar 07 2014, 02:08pm
Zarejestrowany #97
Szkoda ??e w Polsce nie ma takiego wyboru Katarzynek. W??a??ciwie to w Polsce og??lnie ci─???ko o Katarzynk─?, przynajmniej w Wielkopolsce...
Powr├│t do g├│ry
administrator
Fri Mar 07 2014, 09:46pm
administrator

Zarejestrowany #1
Hm, jeszcze rok temu powiedzia??abym, ??e deficyt katarzynek jest w??a??nie w Anglii, a w Polsce mamy ich wi─?cej, niedaleko s─? Czechy, a tam sporo tych papu??ek

Powr├│t do g├│ry
Almate
Fri Mar 07 2014, 10:38pm
Zarejestrowany #97
Ja do Czech mam spory kawa??ek , bli??ej mam do Niemiec
Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry