Forum

Moderatorzy: Administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
Viridoviks
nie gru 18 2016, 10:02
Zarejestrowany #125
Do┼é─ůczy┼é: ┼Ťro gru 31 2014, 12:59
Miejscowo??─?: ?ü??d??
post├│w: 2
Czy kto?? tu jeszcze zagl─?da( !)(?)
Witam
Moje ptaszki "dorobi??y si─?" 5 jajeczek - dzisiaj 18.12.2016 zobaczy??am 5.
Obawiam si─? jak samiczka podejdzie do wychowania m??odych; ma tylko oko??o 7 miesi─?cy tak samo jak i samiec.
Wiele gatunk??w ptak??w utrzymywanych w niewoli i sk??adaj─?cych jajka w zbyt m??odym wieku nie odchowuje m??odych.
Samiczka prawie nie wychodzi z budki. Pewnie samiec j─? dokarmia. Nie ucieka z budki podczas ostro??nego "podgl─?dania". Przygl─?da si─? czujnie podgl─?daczowi.
Mam mieszane uczucia co do cz─???ci opis??w zamieszczonych na forum.
Albo mam wyj─?tkowo dziwne papu??ki, albo niekt??rzy przedm??wcy maj─? dziwne papu??ki, albo moje lub inne obserwacje s─? "do niczego".
Po raz pierwszy mam te papu??ki ale hodowa??am ju?? wiele innych gatunk??w ptak??w prawie zawsze z powodzeniem (przych??wkiem) i niekt??re wypowiedzi za nic nie pasuj─? do moich obserwacji.
Powr├│t do g├│ry
miniuwka
sob gru 24 2016, 10:48
Zarejestrowany #50
Do┼é─ůczy┼é: wto lip 27 2010, 08:54
Miejscowo??─?: Dolno??l─?skie
post├│w: 51
U mnie te?? katarzynki postara??y si─? za szybko jajeczek i mimo,??e dzielnie wysiedzia??y to niestety nie karmi??y. Tylko,??e ja nie wiedzia??am jaki dok??adny ich wiek,ale to musia??a by─? przyczyna. Mo??e u twoich si─? uda,a jak nie to potem zabierz im budk─?,aby samiczka nie pr??bowa??a ju?? sk??ada─? jajek.
Powr├│t do g├│ry
Administrator
pon sty 09 2017, 12:51
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: wto lis 11 2008, 11:37
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
W??a??nie, to zdecydowanie za szybko, ale we wcze??niejszym w─?tku napisa??a?? o budkach i to dw??ch. Wystarczy im jedna i najlepiej, kiedy ajmarki uko??cz─? rok ??ycia. Wcze??niejsze dopuszczanie do l─?g??w mo??e nie zako??czy─? si─? sukcesem, ale teraz i tak jest za p????no na odstawienie budki. Nie ma te?? gwarancji czy na pewno to para, je??li nie zaobserwowa??a?? zalot??w i ewentualnej kopulacji, u tych papug zdarza si─?, ??e cz─?sto samice nios─? jajka, ma??o tego - budki wykorzystuj─? przez ca??y rok do spania i relaksu - ale powinno si─? je zabiera─? im na jaki?? czas. Czy prze??wietla??a?? jajka ? Je??li s─? puste to mo??esz zabra─? je zabra─? m??odej samicy i usun─?─? budki. Mo??esz te?? wzmocni─? je preparatem witaminowym CEDE, zregeneruje si??y zu??yte na przedwczesne l─?gi

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j─? zrozumie─?.
Powr├│t do g├│ry
Administrator
pon sty 09 2017, 12:52
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: wto lis 11 2008, 11:37
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Do??loj te?? zdj─?cie pary

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j─? zrozumie─?.
Powr├│t do g├│ry

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry

Strony internetowe