Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─ů┼╝kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Moi podopieczni
Go to page   <<      
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
administrator
Mon Jul 11 2016, 06:14PM
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37PM
Miejscowo┼Ť─ç: PL
post├│w: 788
Bo sa ciche. Nie wolno rodzielac osobnikow, ktore sa ze soba w 1 miejscu, jest to gatunek ktory absolutnie nie moze zyc w pojedynke. Nawet moja oswojona katarzynka creme greywing ino zyje w osobnej klatce, ale obok jej klatki sa dwie inne z 2 parami katarzynek. Kiedy mojemu samczykowi umarla samiczka, tesknil tak ogromnie, ze nawet kolejna, szybko zakupiona samiczka nie byla w stanie wyciagnac go z depresji i rowno 2 tygodnie po jej smierci odszedl i on. Badania nie wykazaly zadnego schorzenia. Najlepiej bedzie samczyka wpuscic do tej pary, jedynie odstawic im budke, jesli kolejne legi nie pojda dobrze, samiczka musi odpoczac.

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
wrobelp
Mon Jul 11 2016, 07:56PM
Zarejestrowany #130
Do┼é─ůczy┼é: Sat Oct 17 2015, 11:35AM
Miejscowo┼Ť─ç: Warszawa
post├│w: 10
Administrator wrote ...

Nawet moja oswojona katarzynka creme greywing ino

Chetnie bym zobaczy┼é t─ů mutacj─Ö.
Wiem ┼╝e samicy nale┼╝y zrobi─ç przerw─Ö. Dzi┼Ť zrobi┼éem przegl─ůd i wszystkie 4 jaja s─ů zal─Ö┼╝one mam nadziej─Ö ┼╝e ten l─Ög zako┼äczy si─Ö sukcesem.
Opr├│cz nich mam jeszcze par─Ö Wr├│bliczek zielonorzytnych (Forpus passerinus passerinus), kt├│ra r├│wnie┼╝ jest podczas l─Ög├│w
Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Jul 13 2016, 12:59AM
administrator

Zarejestrowany #1

Oto ona. Na jednym foto w trakcie pierzenia

[ Edytowany Wed Jul 13 2016, 06:24PM ]

Powr├│t do g├│ry
wrobelp
Wed Jul 13 2016, 07:33AM
Zarejestrowany #130
Nie ma fotki
Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Jul 13 2016, 06:25PM
administrator

Zarejestrowany #1

Z telefonu mi sie chyba nie zalaczylo Zjawiskowosc tej mutacji polega na tym, ze ma przeblyski szarosci na piorkach, na skrzydlach.

[/html]

[ Edytowany Wed Jul 13 2016, 06:44PM ]

Powr├│t do g├│ry
wrobelp
Wed Jul 13 2016, 08:32PM
Zarejestrowany #130
Bardzo ┼éadna! Podobna do mojej. Z t─ů r├│┼╝nic─ů, ┼╝e moja to klasyczne creamino.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Jul 17 2016, 11:16PM
administrator

Zarejestrowany #1
Teraz jest troche wesolo, nowa para otrzymala juz imiona i przyzwyczaja sie do reszty ptaszkow, dzisiaj tez przelamala lody i bujala sie na drewnianej hustawce i kokosowym domku

Powr├│t do g├│ry
wrobelp
Thu Aug 11 2016, 09:37PM
Zarejestrowany #130
Moje Katrzynki miały termin klucia 28lipca. Wróciłem z wakacji w sobotę 30 lipca. Wszystkie 4 młode się wykluły. Niestety budka chyba jest nieco za duża bo młode były porozrzucane po całej budce. 1 młode było martwe, kolejne żywe ale puste wole, a dwa następne nakarmione jak należy.
To młode nie karmione padło następnego dnia.
Zatem zostało 2 młode.
Ostatnio pogoda spłatała figla i nagle z 30st temperatura spadła do 14 no i niestety przedwczoraj jedno z dwóch zywych młodych padło.
Zatem obecnie mam 1 m┼éode. Wychodz─ů ju┼╝ mu "pa┼éki" na skrzyd┼éach, wi─Öc licz─Ö ┼╝e prze┼╝yje.
Nauczka na przysz┼éo┼Ť─ç, da─ç mniejsz─ů budk─Ö ze stopniem.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Fri Aug 12 2016, 09:23PM
administrator

Zarejestrowany #1
Hm budka raczej nie jest przyczyn─ů (nie wiem jak─ů masz dok┼éadnie), natomiast bardziej mo┼╝e to by─ç zwi─ůzane z brakiem do┼Ťwiadczenia rodzic├│w. Mo┼╝e by─ç to zwi─ůzane te┼╝ z pogod─ů, takie zmiany temperatury nie s─ů lubiane przez katarzynki. Druga sprawa - mo┼╝liwe, ┼╝e piskl─Öta zosta┼éy odstawione przez rodzic├│w (to z pustym wolem), to si─Ö zdarza, wtedy mo┼╝esz sam podkarmi─ç i je┼Ťli nie jest ono chore, to by─ç mo┼╝e prze┼╝yje, ale mo┼╝e by─ç tak, ┼╝e po prostu te piskl─Öta mia┼éy pecha. Powodzenia z jedynakiem!

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<       

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry