Forum

Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
miniuwka
Sun Apr 13 2014, 10:25am
Zarejestrowany #50
Do┼é─ůczy┼é: Tue Jul 27 2010, 08:54pm
Miejscowo??─?: Dolno??l─?skie
post├│w: 51
Chwilami to tylko s??ycha─? katarzynki.Samczyk krzyczy jak samiczka si─? oddali,ale czasem to samiczka wrzeszczy-i robi─? to naprawd─? g??o??no.
To jeszcze jedna kasia w gromadce.
Powr├│t do g├│ry
miniuwka
Wed May 21 2014, 10:39am
Zarejestrowany #50
Kasie maj─? si─? dobrze.Ju?? tak nie krzycz─?,ale zdominowa??y nimfy i one rz─?dz─? dwoma budkami-mniejsz─? i wi─?ksz─?.
By??y troch─? w mniejszej,a teraz ??pi─? w du??ej-troch─? ci─???ko za nimi nad─???y─?.8-|
Powr├│t do g├│ry
kszyk
Wed May 21 2014, 05:07pm
Zarejestrowany #119
Do┼é─ůczy┼é: Thu May 15 2014, 09:47am
Miejscowo??─?: ?ü??d??
post├│w: 2
Co ja czytam?? Czy??by te ptaszki jak wszytkie papugi te?? by??y bardzo g??o??ne? A ja si─? ju?? zdecydowa??em. Nawet og??oszenie o sprzeda??y aleksandrett zamie??ci??em. Ci─???ki los m??j.:-)
Powr├│t do g├│ry
miniuwka
Wed May 21 2014, 07:33pm
Zarejestrowany #50
Katarzynki s─? bardzo spokojne. U mnie by??y nowe,a w ko??o du??o innych ptak??w :wr??bliczki,nimfy,ry??owce i inne. Teraz jak si─? ich nie widzi to tak jakby ich nie by??o.
Te?? na pocz─?tku si─? zdziwi??am ,??e potrafi─? by─? takie ha??a??liwie,bo mia??am wcze??niej park─? i siedzia??y cichutko.
Ale mimo wszystko to mi ten ha??as nie przeszkadza??,bo ja lubi─? te wszystkie odg??osy wydawane przez ptaki(mam te?? pi─?knie ??piewaj─?ce bastardy).
Je??li chcesz mie─? spokojne papugi to kasie ci─? nie zawiod─?.
Powr├│t do g├│ry
miniuwka
Wed May 28 2014, 04:19pm
Zarejestrowany #50
Samiczka chyba siedzi na jajkach i usadowi??a si─? w budce dla nimf.Gdybym nie widzia??a przez otw??r wej??ciowy,??e tam siedzi to ba??abym si─?,??e co?? jej si─? sta??o.Wog??le teraz jej nie widz─? jak wychodzi to co?? musi by─?.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Thu Jun 12 2014, 04:23pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Zwykle awanturnicze robia sie podczas ustalania swoich granic i kiedy sa w wolierze z innymi ptakami, u mnie juz sie ustabilizowalo wszystko do tego stopnia, ze teraz jedynie klotnia mozliwa jest podczas pomylkowego wejscia danego osobnika nie do swojej budki, albo podczas nasluchiwania nad ranem innym ptakow, z ogrodu Miniuwka, wiec na pewno samiczka wysiaduje jajka, spojrz tylko czy zalezone bo moze byc wiekszosc pustych przy I podejsciu.

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
miniuwka
Sat Jun 14 2014, 09:53pm
Zarejestrowany #50
Wiem,??e powinnam skontrolowa─? jajka,ale samiczka przy mnie nie chce wyj??─? z budki,a nie chc─? j─? na si??─? wygania─?.
Ale pr─?dzej czy p????niej musz─? to zrobi─?.
Powr├│t do g├│ry
miniuwka
Sun Jun 15 2014, 09:36pm
Zarejestrowany #50
S??ysza??am popiskiwania pisklaka/pisklak??w,czyli przynajmniej jeden maluszek jest.Oby tylko rodzice dobrze si─? nim zaj─?li.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Aug 04 2014, 01:49pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Czy s─? jakie?? informacje o m??odych?

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
miniuwka
Sun Aug 17 2014, 10:28am
Zarejestrowany #50
By??y dwa maluszki,ale niestety nie by??y karmione.My??l─?,??e parka jest po prostu za m??oda,bo samiczka super siedzia??a na jajkach,ale jak si─? wyklu??y to odrzuca??a na drugi koniec budki. Od tego Pana co je naby??am to twierdzi??,??e s─? z tamtego roku,ale obr─?czki maj─? z 14 r czeskie.
Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry