Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─???kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Hodowla z przeszkodami
Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
administrator
Sun Jun 16 2013, 06:16pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Picasso, jak sprawa z rejestracj─?? Wszystko posz??o g??adko czy nadal s─? przeszkody? I przede wszystkim jak ma si─? Twoja weso??a ajmarkowa gromadka? Grzeczne, czy jest g??o??no?

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
picasso
Sun Jun 23 2013, 05:05pm
Zarejestrowany #105
Do┼é─ůczy┼é: Wed Mar 27 2013, 08:49pm
Miejscowo??─?: Byczyna
post├│w: 45
No c????...na razie mam po??lizg w za??atwianiu papierk??w, ale dopn─? wszystko...to ju?? sprawa honorowa
Powr├│t do g├│ry
picasso
Sun Jun 23 2013, 05:09pm
Zarejestrowany #105
A maluchy daj─? poranne popisy. Ostatnie upa??y troch─? chyba da??y im si─? we znaki, bo by??o ciszej...ale potrafi─? da─? koncert i na tak wysokich nutach, ??e boli!!!
Ale im wybaczam, bo chyba fajnie ze sob─? si─? czuj─?. Wprawdzie troch─? pi??r si─? posypa??o, ale mam wra??enie, ??e ustali??y hierarch─? )
Powr├│t do g├│ry
picasso
Sun Jun 23 2013, 05:18pm
Zarejestrowany #105
portrecik

Powr├│t do g├│ry
picasso
Sun Jun 23 2013, 05:26pm
Zarejestrowany #105
przyja???? kwitnie

Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Jun 24 2013, 05:36pm
administrator

Zarejestrowany #1
Ooo widz─? przytulanki i swawole, na pewno musia??y ustali─?, kto rz─?dzi w klatce hehe wygl─?daj─? na bardzo zadowolone, przepi─?kna rodzinka

Powr├│t do g├│ry
picasso
Sun May 18 2014, 04:20pm
Zarejestrowany #105
Dawno mnie tu nie by??o
Kasie pozdrawiaj─? ...maj─? si─? dobrze!
No i czekaj─? na kolejne ma??e, co wiosn─? zrozumia??e...jesze kilka dni i si─? oka??e
Powr├│t do g├│ry
picasso
Wed Aug 13 2014, 11:08pm
Zarejestrowany #105
No i ju?? wszystko wiadomo ...Wie??ci nie s─? dobre
Kasie przyst─?powa??y do l─?g??w, ale nic nie wysiedzia??y...Niestety!
A jeszcze straci??em moj─? ulubion─? z????t─?. Mia??a problem ze zniesieniem trzeciego jajka...kloaka jej wypad??a, pomimo interwencji , wizyt u weterynarza...odesz??a do krainy szcz─???liwo??ci ( ... Ju?? jako?? pogodzi??em si─? ze straszn─? strat─?. A jej partner jeszcze nie ...My??l─?,??e po??─?cz─? go z inn─? samiczk─? ...mam jeszcze jedn─? woln─?. My??la??em,??e to samczyk )
Powr├│t do g├│ry
picasso
Wed Aug 13 2014, 11:17pm
Zarejestrowany #105
Przez ca??y ten czas prowadzi??em intensywne obserwacje Kasiek i mam wiele spostrze??e??. Uwielbiam je jeszcze bardziej... bo okazuj─? si─? by─? niezwykle opieku??cze i uczuciowe.
Wprawdzie stadko obecnie liczy sze??─? sztuk, ale mam nadziej─?, ??e za rok si─? powi─?kszy. Teraz maj─? zas??u??ony odpoczynek po trudnym okresie.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Aug 20 2014, 12:34pm
administrator

Zarejestrowany #1
Przykro mi z powodu ??????tej samiczki. Sama d??ugo borykam si─? ze smutkiem po odej??ciu ka??dej z papug, zawsze jest to prze??ycie. Na szcz─???cie teraz u mnie wszystko toczy si─? po my??li i tak te?? na pewno b─?dzie u Ciebie. Zauwa??y??am, ??e dobre efekty daje podawanie nieco wi─?kszej ilo??ci wapna w p??ynie Quiko, ja teraz za ka??dym razem podczas l─?g??w stosuj─? te, poleci?? mi je znajomy z Holandii, a on ma od 250 - 350 osobnik??w rocznie, mam nadziej─?, ??e b─?dzie na kolejnej wystawie w Anglii i b─?d─? mog??a kupi─? od niego cremino greywing bo ma jako nowo??─?

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry