Forum

Go to page   <<      
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
administrator
Sun Jan 06 2013, 07:12pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Ja planuj─? wykonanie domk??w w drewnie, np. kawa??ek wy????obionego pnia z kor─?, najlepsza b─?dzie chyba brzoza, ??adnie wygl─?da, a jej kora smakuje katarzynkom.

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
freya
Sun Jan 20 2013, 05:47pm

Zarejestrowany #96
Do┼é─ůczy┼é: Thu Jul 12 2012, 10:16am
Miejscowo??─?: Szczecin
post├│w: 15
Moim brzoza si─? bardzo podoba??a Ale to chyba bardziej w ramach budek l─?gowych, tak? Czy takiego sta??ego elementu wystroju woliery?
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Feb 16 2013, 01:46am
administrator

Zarejestrowany #1
Budek l─?gowych i sta??ego wystroju te?? - do czasu a?? nie zjedz─? ca??ej budki, bo one uwielbiaj─? obgryza─? brzoz─?, a poza tym ??pi─? w budkach na co dzie?? to ju?? pe??ni??oby kilka funkcji jednocze??nie.

Powr├│t do g├│ry
freya
Fri Mar 08 2013, 11:35am

Zarejestrowany #96
Do┼é─ůczy┼é: Thu Jul 12 2012, 10:16am
Miejscowo??─?: Szczecin
post├│w: 15
Moje ptaszory dosta??y niedawno "prezent"

Kt??ry na pocz─?tku z ch─?ci─? zwiedzi??y i kt??ry pr??bowa??y po??re─?

Jednak krzaczor si─? nie da?? i dalej jest, gdzie by??. Papu??ki mniej zainteresowane, bo ostatnio ubzdura??y sobie karniszow─? fobi─? Ca??y czas chcia??yby siedzie─? na karniszu... Tak??e na nim spa─?. Nie jest to dla mnie zbyt komfortowy uk??ad, bo w wynajmowanym mieszkaniu s─? te?? wynajmowane rolety... A je??li zostan─? okupkane, to niestety p??aci─? b─?dzie Pa??cia a nie Zielo??ce Mam nadziej─?, ??e jak im przejdzie ta nieodparta ch─?─? siedzenia na karniszu, to zainteresuj─? si─? drzewi─?tkiem.
Poza tym, na garnek doda??am te?? instrukcj─? zaplecenia takiego oto k????ka dla pierzak??w

Zapraszam do ogl─?dania i zaplatania

A tak og??lnie, to u Nas spok??j, wsz─?dzie zielone pi??rka... Zbli??a si─? jesie?? wi─?c te?? pora na ??wie??utkie zielone chwasty

Odkry??am te?? tak─? jedn─? zale??no??─?. ??eby j─? dok??adnie zobrazowa─?, napisz─? od pocz─?tku.
Gdy moje papuziory do mnie przyjecha??y, by??y do??─? mocno aktywne (na ile ka??ki mog─? by─? aktywne ). ??yli??my sobie tak fajnie przez jaki?? czas, a potem przyszed?? czas przeprowadzki. Papuziory trafi??y na jaki?? czas (chyba 3 tygodnie) do mojej znajomej, kt??ra mimo moich pr????b nie wypuszcza??a ma??ych Tak wi─?c mia??y przymusow─? odsiadk─?.
Przez ten czas, przesta??y by─? tak aktywne. Nie tak dobrze te?? lata??y. Mia??y tak─? faz─? "ot─?pienia" przez jaki?? miesi─?c chyba a??. Ale po tym okresie, powoli zmienia??y si─? zn??w w moje aktywne i ciekawskie Stwory Codziennie s─? puszczane na loty, dostaj─? zdrowe jedzonko (kt??re w wi─?kszym lub mniejszym stopniu jest zjadane), cz─?sto dostaj─? nowe zabawki, maj─? drzewko, na kt??rym bardzo lubi─? siedzie─?. I teraz s─? naprawd─? szcz─???liwe.
Jednak tak nie wiele trzeba by??o, ??eby je "przygasi─?"... zaledwie 3 tygodnie.
Wniosek z tego taki, ??e s─? to ptaszki, kt??re potrzebuj─? przez ca??y czas stymulacji, aby nie sta??y si─? osowia??e. Bezwzgl─?dnie trzeba im udost─?pnia─? du??─? przestrze?? do latania i duuu??o nowych rozrywek w postaci zabawek.
Cz─?sto kr─???─? opinie o katarzynkach, ??e s─? to ptaszki ma??o aktywne - my??l─?, ??e wynika to ze z??ego utrzymywania ptasi??w. Dbajmy wi─?c o nie i starajmy si─? jak najbardziej rozwija─? ich umys??.

Ot, takie moje rozwa??ania
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Mar 09 2013, 01:03am
administrator

Zarejestrowany #1
Zbli??a si─?, ale chyba wiosna haha, tak czytam i czytam, my??l─?, a?? tak zaniedba??am ten w─?tek? Patrz─? na dat─? postu i jednak nie, jest marzec 2013
Zaplatane k????ko wygl─?da rewelacyjnie!
Hm u mnie ptaszki dzieli??y si─? na bardziej aktywne i takie, kt??re raczej by??y domatorami, wola??y sp─?dza─? czas na siedzeniu w klatce/budkach, objadaniu si─?, co do jednego zgodz─? si─? na pewno - trzeba im urozmaica─? czas i atrakcje, ale to chyba tak samo jak z lud??mi

Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Mar 09 2013, 01:05am
administrator

Zarejestrowany #1
Ten instrukta?? zaplatania powinien si─? znale??─? i tutaj, musz─? to po─?wiczy─?, dawno nic nie zaplata??am

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<       

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry