Forum

Go to page       >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
freya
Fri Aug 31 2012, 05:58PM

Zarejestrowany #96
Do┼é─ůczy┼é: Thu Jul 12 2012, 10:16AM
Miejscowo┼Ť─ç: Szczecin
post├│w: 15
Kasiaki przybyły do mnie 1.08., tak więc już troszkę je poznałam i postanowiłam się pochwalić

Oto Aria - prawdopodobnie samiczka

Oraz jej partner Astor

Papu┼╝ki s─ů przecudne Im bardziej je poznaj─Ö, tym bardziej si─Ö dziwi─Ö, ┼╝e to tak popularny gatunek...

A tymczasem Nad Morzem moje ka┼Ťki ┼éami─ů wszelkie stereotypy! S─ů ┼Ťwietnymi fruwakami, lataj─ů z przyjemno┼Ťci─ů, a rano g┼éo┼Ťno [!] domagaj─ů si─Ö wypuszczenia z klatki. Zazwyczaj te┼╝, je┼Ťli maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç - podfruwaj─ů do miejsca docelowego, mimo ┼╝e maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç przecz┼éapania na n├│┼╝kach Mniej lataj─ů w klatce, odk─ůd im wpakowa┼éam kup─Ö zabawek i ga┼é─ůzeczek Czasem im si─Ö zdarzy, ┼╝e w szale┼ästwie wpadn─ů na firank─Ö zamiast na karnisz ale ┼éadnie si─Ö chwytaj─ů pazurkami.
Do┼Ť─ç ch─Ötnie bawi─ů si─Ö zabawkami, przede wszystkim uwielbiaj─ů sznurki i sznureczki - bawe┼éniane, sizalowe, a tak┼╝e rzemyki. Ch─Ötnie te┼╝ okorowuj─ů wszelkie badyle A ju┼╝ najwi─Ökszym hiciorem s─ů koraliki ponawlekane na rzemyk - mem┼éaj─ů, ┼éapi─ů za najdalszy koralik, wyrywaj─ů sobie nawzajem... Bardzo prosta w wykonaniu i tania zabawka, polecam Tak samo ostatnio pokocha┼éy szyszk─Ö na rzemyku.
I sk─ůd pogl─ůd, ┼╝e katarzynki s─ů nudnymi ptakami???

Gdyby kto┼Ť chcia┼é zobaczy─ç wi─Öcej fotek moich kasiek - zapraszam na mojego garnka [link]
Co jaki┼Ť czas co┼Ť tam dodaj─Ö, p├│ki mam aparat w domciu

Co jaki┼Ť czas jak─ů┼Ť fotk─Ö te┼╝ dodam na profilu katarzynki.info na facebooku Tam te┼╝ zapraszam

P.S. Czy Astor jest mutacji edged? Ma wyra┼║nie ja┼Ťniejsze pr─ů┼╝ki ni┼╝ Aria...

[ Edytowany Fri Aug 31 2012, 05:58PM ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Sep 10 2012, 05:50PM
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37PM
Miejscowo┼Ť─ç: PL
post├│w: 788
Przepi─Ökne katarzynki. ┼Üwietny plac manewrowy im urz─ůdzi┼éa┼Ť! Nie dziwi─Ö si─Ö, ┼╝e si─Ö domagaj─ů aby je wypuszcza─ç, maj─ů tyle atrakcji, ┼╝e nie mog─ů si─Ö nudzi─ç.
Co do mutacji... Astor wygl─ůda na pospolitego zielonka, ale na niekt├│rych fotkach podchodzi pod edged i oliwk─Ö nawet! Z kt├│rego roku jest Twoja parka?

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
freya
Mon Sep 10 2012, 06:35PM

Zarejestrowany #96
Astor to na pewno edged - pyta┼éam hodowcy Jest o wieele ja┼Ťniejszy od Arii.

S─ů z maja tego roku Jeszcze w sumie nie wiadomo, czy to parka, s─ů to tylko podejrzenia, ale wyra┼║nie r├│┼╝ni─ů si─Ö budow─ů, wi─Öc jestem dobrej my┼Ťli

Ptaszory coraz bardziej szalej─ů, nie boj─ů si─Ö jako┼Ť szczeg├│lnie r─Öki, ale te┼╝ nie garn─ů si─Ö do niej szczeg├│lnie - jak jest proso, to ewentualnie skikn─ů. Postanowi┼éam, ┼╝e nie b─Öd─Ö ich rusza─ç jako┼Ť specjalnie - jak b─Öd─ů chcia┼éy, to si─Ö oswoj─ů, a jak nie to i tak b─Öd─Ö mia┼éa frajd─Ö z ogl─ůdania ich zabaw i wzajemnych relacji
Powr├│t do g├│ry
Almate
Sat Sep 15 2012, 08:43PM
Zarejestrowany #97
Do┼é─ůczy┼é: Fri Aug 17 2012, 11:44PM
Miejscowo┼Ť─ç: Pozna┼ä
post├│w: 38
Mi r├│wnie┼╝ bardzo podoba si─Ö plac kt├│ry im urz─ůdzi┼ée┼Ť, i ptaki oczywi┼Ťcie te┼╝! Zastanawiaj─ůce ┼╝e s─ů tak ma┼éo popularne, miejmy nadziej─Ö ┼╝e to si─Ö zmieni. Ja niestety nie mia┼éem jeszcze okazji podziwia─ç ich na ┼╝ywo...a bardzo ciekaw jestem na ile rzeczywi┼Ťcie s─ů ciche, bo to oczywi┼Ťcie poj─Öcie wzgl─Ödne.
Czekam na dalsze wie┼Ťci i trzymam kciuki ┼╝eby to by┼éa parka.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Sep 30 2012, 11:38PM
administrator

Zarejestrowany #1
Jak tam post─Öpy?

Powr├│t do g├│ry
freya
Thu Oct 25 2012, 01:46PM

Zarejestrowany #96
Przepraszam, ┼╝e tak pisz─Ö nieregularnie, ale nie zawsze mam czas na przegl─ůdanie wszystkich dost─Öpnych forum papuzich W ko┼äcu matura w tym roku, wypada┼éoby si─Ö troch─Ö pouczy─ç

Almate, je┼Ťli b─Ödziesz mia┼é okazj─Ö by─ç w Szczecinie, to zapraszam do siebie na obejrzenie papu┼╝ek

Tymczasowo mamy przeprowadzk─Ö i Ufoludki Zielone trafi┼éy na dwu tygodniowy "urlop" do mojej kole┼╝anki, kt├│ra ma nimfy. Transport oczywi┼Ťcie w og├│le nie zrobi┼é na nich wra┼╝enia, tak samo zmiana klatki, otoczenia i... w┼éa┼Ťcicielki (jestem troch─Ö zazdrosna ).
Za to rezydentki nimfy były w ogromnym szoku, o wiele większym niż kasiaki
Niedługo ostrożne wspólne loty ptaszków, mam nadzieję, że nie będzie problemu i żadnych sprzeczek międzygatunkowych.

Je┼Ťli chodzi o oswajanie, to da┼éam sobie spok├│j troszk─Ö - papuziory bior─ů prosko z r─Öki, jak b─Öd─ů potrzebowa┼éy wi─Ökszego kontaktu ze mn─ů, to same przylez─ů

Jakie┼Ť nowe fotki co jaki┼Ť czas dodaj─Ö na garnka.

Pozdrawiam!
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Oct 29 2012, 12:51PM
administrator

Zarejestrowany #1
W takim razie ju┼╝ dzi┼Ť ┼╝ycz─Ö mi┼éej nauki, cho─ç matura jeszcze daleko... Co do ptaszk├│w, super ┼╝e tak szybko si─Ö odnalaz┼éy w nowym miejscu, pewnie dlatego, ┼╝e s─ů razem. Prosimy o fotki jak dotr─ů do Ciebie z powrotem

Powr├│t do g├│ry
freya
Sat Jan 05 2013, 10:12PM

Zarejestrowany #96
Ostatnio uda┼éo mi si─Ö nagra─ç ┼Ťwiergol─ůcego Astora, to si─Ö pochwal─Ö
[link]

Pojawi┼éo si─Ö te┼╝ nowe drzewko, a w┼éa┼Ťciwie trzy nowe drzewka

Zrobiłam też kasiakom fajne zdjęcie
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Jan 05 2013, 11:21PM
administrator

Zarejestrowany #1
Foto serduszkowe podoba mi si─Ö najbardziej, super uj─Öcie. A drzewko wygl─ůda do┼Ť─ç lekko, czy ta konstrukcja jest na tyle stabilna aby wytrzyma─ç ajmarkowe fiko┼éki? Co do ┼Ťpiewu Astora... bardzo lubi─Ö te d┼║wi─Öki, u mnie te┼╝ podobnie ┼Ťwiergol─ů.

Powr├│t do g├│ry
freya
Sun Jan 06 2013, 02:07PM

Zarejestrowany #96
Wszystko jest naprawd─Ö baaardzo stabilne i ci─Ö┼╝kie. Mi ci─Ö┼╝ko by┼éo samej wstawi─ç to ┼Ťrednie drzewko na szaf─Ö i potrzebowa┼éam pomocy Najmniej stabilne jest to mini-drzewko, ale na nim papuziaki nie siadaj─ů, s┼éu┼╝y g┼é├│wnie jako zaczep dla sizalu od tej pl─ůtaninki. Wszystko jest mocno pozbijane gwo┼║d┼║mi i na pewno ka┼Ťki nie dadz─ů rady tego rozwali─ç
Bardzo polecam porobienie takich l─ůdowisk, ma┼ée uwielbiaj─ů na nich siedzie─ç U mnie jeszcze dosz┼éo troch─Ö zabawek w r├│┼╝nych miejscach
Powr├│t do g├│ry
Go to page       >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry