Forum

Go to page       >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
freya
Fri Aug 31 2012, 05:58pm

Zarejestrowany #96
Do┼é─ůczy┼é: Thu Jul 12 2012, 10:16am
Miejscowo??─?: Szczecin
post├│w: 15
Kasiaki przyby??y do mnie 1.08., tak wi─?c ju?? troszk─? je pozna??am i postanowi??am si─? pochwali─?

Oto Aria - prawdopodobnie samiczka

Oraz jej partner Astor

Papu??ki s─? przecudne Im bardziej je poznaj─?, tym bardziej si─? dziwi─?, ??e to tak popularny gatunek...

A tymczasem Nad Morzem moje ka??ki ??ami─? wszelkie stereotypy! S─? ??wietnymi fruwakami, lataj─? z przyjemno??ci─?, a rano g??o??no [!] domagaj─? si─? wypuszczenia z klatki. Zazwyczaj te??, je??li maj─? mo??liwo??─? - podfruwaj─? do miejsca docelowego, mimo ??e maj─? mo??liwo??─? przecz??apania na n????kach Mniej lataj─? w klatce, odk─?d im wpakowa??am kup─? zabawek i ga??─?zeczek Czasem im si─? zdarzy, ??e w szale??stwie wpadn─? na firank─? zamiast na karnisz ale ??adnie si─? chwytaj─? pazurkami.
Do??─? ch─?tnie bawi─? si─? zabawkami, przede wszystkim uwielbiaj─? sznurki i sznureczki - bawe??niane, sizalowe, a tak??e rzemyki. Ch─?tnie te?? okorowuj─? wszelkie badyle A ju?? najwi─?kszym hiciorem s─? koraliki ponawlekane na rzemyk - mem??aj─?, ??api─? za najdalszy koralik, wyrywaj─? sobie nawzajem... Bardzo prosta w wykonaniu i tania zabawka, polecam Tak samo ostatnio pokocha??y szyszk─? na rzemyku.
I sk─?d pogl─?d, ??e katarzynki s─? nudnymi ptakami???

Gdyby kto?? chcia?? zobaczy─? wi─?cej fotek moich kasiek - zapraszam na mojego garnka [link]
Co jaki?? czas co?? tam dodaj─?, p??ki mam aparat w domciu

Co jaki?? czas jak─??? fotk─? te?? dodam na profilu katarzynki.info na facebooku Tam te?? zapraszam

P.S. Czy Astor jest mutacji edged? Ma wyra??nie ja??niejsze pr─???ki ni?? Aria...

[ Edytowany Fri Aug 31 2012, 05:58pm ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Sep 10 2012, 05:50pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Przepi─?kne katarzynki. ??wietny plac manewrowy im urz─?dzi??a??! Nie dziwi─? si─?, ??e si─? domagaj─? aby je wypuszcza─?, maj─? tyle atrakcji, ??e nie mog─? si─? nudzi─?.
Co do mutacji... Astor wygl─?da na pospolitego zielonka, ale na niekt??rych fotkach podchodzi pod edged i oliwk─? nawet! Z kt??rego roku jest Twoja parka?

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
freya
Mon Sep 10 2012, 06:35pm

Zarejestrowany #96
Astor to na pewno edged - pyta??am hodowcy Jest o wieele ja??niejszy od Arii.

S─? z maja tego roku Jeszcze w sumie nie wiadomo, czy to parka, s─? to tylko podejrzenia, ale wyra??nie r????ni─? si─? budow─?, wi─?c jestem dobrej my??li

Ptaszory coraz bardziej szalej─?, nie boj─? si─? jako?? szczeg??lnie r─?ki, ale te?? nie garn─? si─? do niej szczeg??lnie - jak jest proso, to ewentualnie skikn─?. Postanowi??am, ??e nie b─?d─? ich rusza─? jako?? specjalnie - jak b─?d─? chcia??y, to si─? oswoj─?, a jak nie to i tak b─?d─? mia??a frajd─? z ogl─?dania ich zabaw i wzajemnych relacji
Powr├│t do g├│ry
Almate
Sat Sep 15 2012, 08:43pm
Zarejestrowany #97
Do┼é─ůczy┼é: Fri Aug 17 2012, 11:44pm
Miejscowo??─?: Pozna??
post├│w: 38
Mi r??wnie?? bardzo podoba si─? plac kt??ry im urz─?dzi??e??, i ptaki oczywi??cie te??! Zastanawiaj─?ce ??e s─? tak ma??o popularne, miejmy nadziej─? ??e to si─? zmieni. Ja niestety nie mia??em jeszcze okazji podziwia─? ich na ??ywo...a bardzo ciekaw jestem na ile rzeczywi??cie s─? ciche, bo to oczywi??cie poj─?cie wzgl─?dne.
Czekam na dalsze wie??ci i trzymam kciuki ??eby to by??a parka.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Sep 30 2012, 11:38pm
administrator

Zarejestrowany #1
Jak tam post─?py?

Powr├│t do g├│ry
freya
Thu Oct 25 2012, 01:46pm

Zarejestrowany #96
Przepraszam, ??e tak pisz─? nieregularnie, ale nie zawsze mam czas na przegl─?danie wszystkich dost─?pnych forum papuzich W ko??cu matura w tym roku, wypada??oby si─? troch─? pouczy─?

Almate, je??li b─?dziesz mia?? okazj─? by─? w Szczecinie, to zapraszam do siebie na obejrzenie papu??ek

Tymczasowo mamy przeprowadzk─? i Ufoludki Zielone trafi??y na dwu tygodniowy "urlop" do mojej kole??anki, kt??ra ma nimfy. Transport oczywi??cie w og??le nie zrobi?? na nich wra??enia, tak samo zmiana klatki, otoczenia i... w??a??cicielki (jestem troch─? zazdrosna ).
Za to rezydentki nimfy by??y w ogromnym szoku, o wiele wi─?kszym ni?? kasiaki
Nied??ugo ostro??ne wsp??lne loty ptaszk??w, mam nadziej─?, ??e nie b─?dzie problemu i ??adnych sprzeczek mi─?dzygatunkowych.

Je??li chodzi o oswajanie, to da??am sobie spok??j troszk─? - papuziory bior─? prosko z r─?ki, jak b─?d─? potrzebowa??y wi─?kszego kontaktu ze mn─?, to same przylez─?

Jakie?? nowe fotki co jaki?? czas dodaj─? na garnka.

Pozdrawiam!
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Oct 29 2012, 12:51pm
administrator

Zarejestrowany #1
W takim razie ju?? dzi?? ??ycz─? mi??ej nauki, cho─? matura jeszcze daleko... Co do ptaszk??w, super ??e tak szybko si─? odnalaz??y w nowym miejscu, pewnie dlatego, ??e s─? razem. Prosimy o fotki jak dotr─? do Ciebie z powrotem

Powr├│t do g├│ry
freya
Sat Jan 05 2013, 10:12pm

Zarejestrowany #96
Ostatnio uda??o mi si─? nagra─? ??wiergol─?cego Astora, to si─? pochwal─?
[link]

Pojawi??o si─? te?? nowe drzewko, a w??a??ciwie trzy nowe drzewka

Zrobi??am te?? kasiakom fajne zdj─?cie
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Jan 05 2013, 11:21pm
administrator

Zarejestrowany #1
Foto serduszkowe podoba mi si─? najbardziej, super uj─?cie. A drzewko wygl─?da do??─? lekko, czy ta konstrukcja jest na tyle stabilna aby wytrzyma─? ajmarkowe fiko??ki? Co do ??piewu Astora... bardzo lubi─? te d??wi─?ki, u mnie te?? podobnie ??wiergol─?.

Powr├│t do g├│ry
freya
Sun Jan 06 2013, 02:07pm

Zarejestrowany #96
Wszystko jest naprawd─? baaardzo stabilne i ci─???kie. Mi ci─???ko by??o samej wstawi─? to ??rednie drzewko na szaf─? i potrzebowa??am pomocy Najmniej stabilne jest to mini-drzewko, ale na nim papuziaki nie siadaj─?, s??u??y g????wnie jako zaczep dla sizalu od tej pl─?taninki. Wszystko jest mocno pozbijane gwo??d??mi i na pewno ka??ki nie dadz─? rady tego rozwali─?
Bardzo polecam porobienie takich l─?dowisk, ma??e uwielbiaj─? na nich siedzie─? U mnie jeszcze dosz??o troch─? zabawek w r????nych miejscach
Powr├│t do g├│ry
Go to page       >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry