Forum

Katarzynki - Stokówki prążkowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek prążkowanych :: Porady
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
pierzenie
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
owocms
wto gru 20 2011, 08:28
Zarejestrowany #83
Dołączył: wto gru 20 2011, 12:46
Miejscowość: kłodawa
postów: 1
witam mam takie pytanie. chcialbym wstawic moim katarzynkom budke ale sa w trakcie pierzenia nie wiem czy dobrze slyszalem ale podobo gdy ptaki sie pierzą to traca energie i nie podchodza do legow po jakim czasie mozna wstawic budke i czy to wogole prawda .za odpowiedz bardzo dziekuje
Powrót do góry
administrator
śro gru 21 2011, 01:58
administrator

Zarejestrowany #1
Dołączył: wto lis 11 2008, 11:37
Miejscowość: PL
postów: 788
Pierzenie u katarzynek? U mnie one jedynie wyrywają sobie wiecej piór podczas przygotowań do lęgów, wtedy jest sporo puchu w budce lęgowej, a u samiczki można zauważyć w okolicy kupra wyrwane piórka To znak, że zaraz będzie znosić jajko. Nie u wszystkich samic tak jest, ale często jest to widoczne.


Wiecznie niezrozumiałe w przyrodzie jest to, że można ją zrozumieć.
Powrót do góry
administrator
śro gru 21 2011, 02:02
administrator

Zarejestrowany #1
Dołączył: wto lis 11 2008, 11:37
Miejscowość: PL
postów: 788
Podawaj im multisanostol - 1-2 razy w tygodniu, taki jak dla dzieci - kupisz w aptece. Smak pomarańczowy chyba - ja taki mam. Starcza na długo, więc możesz kupić najmniejszą butelkę, zaopatrz się też w wapno w płynie albo w musujących tabletkach i podawaj do poidła. Równocześnie wstaw budkę, pamiętaj o urozmaiceniu diety - dużo owoców, warzyw, ziarna dobrej jakości. Na pewno zachęci to je do zalotów.


Wiecznie niezrozumiałe w przyrodzie jest to, że można ją zrozumieć.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry