Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─ů┼╝kowanych :: Porady

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Trzy katarzynki i l─Ögi
Go to page       >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
shewerewolf
Sat Dec 17 2011, 07:21PM
Zarejestrowany #67
Do┼é─ůczy┼é: Thu May 05 2011, 08:39PM
Miejscowo┼Ť─ç: Kielce
post├│w: 29
Witam,
moja parka katarzynek plus samiec przystapi┼éy do l─Ög├│w. W zwi─ůzku z tym mam kilka pytan. Pierwsze jajko poby┼éo u nas tylko dzien i p├│┼╝niej znalaz┼éam je pot┼éuczone.
-czy mogła być to sprawa samczyka?
- czy odizolowa─ç samczyka od parki?
- kiedy wk┼é─ůdam r─Öke do klatki, ┼╝aden z samczyk├│w nie atakuje mnie- czy to znaczy, ┼╝e jajaka s─ů niezal─Ö┼╝one i , ┼╝e l─Ögi to poprostu wymys┼é samicy?
- jak zach─Öci─ç je do jedzenia jajka gotowanego?

Odi profanum vulgus et arceo
Powr├│t do g├│ry
shewerewolf
Sat Dec 17 2011, 07:22PM
Zarejestrowany #67
aha i jeszcze jedno pytanie, jakie mutacje mog─ů wyj┼Ť─ç z samca zielonego i samicy oliwkowej? Pozdrawiam

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Sun Dec 18 2011, 01:13AM

Zarejestrowany #78
Do┼é─ůczy┼é: Sun Nov 13 2011, 05:52PM
Miejscowo┼Ť─ç: Gliwice
post├│w: 127
To czy samiec atakuje rek─Ö czy nie, nie ma ┼╝adnego zwi─ůzku z tym czy jajko jest zal─Ö┼╝one czy nie.Je┼Ťli nie atakuje to znaczy,┼╝e ma pe┼éne zaufanie do opiekuna.
Jajeczko po kiljku dniach mo┼╝na przeswietli─ç i sprawdzi─ç czy jest zal─Ö┼╝one.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Dec 19 2011, 02:35AM
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37PM
Miejscowo┼Ť─ç: PL
post├│w: 788
Jajka zwykle przeswietla sie po 7 dniach. Samiczka niekiedy sama odrzuca jajko. Czasem zdarza sie, ze je tlucze albo zjada. Zwykle resztki skorupek mozna znalezc w budce. Co do atakowania reki - jest to zalezne od tego, jaki stosunek ma dana papuga do czlowieka. Jeden samiec bedzie atakowal przy legach czlowieka, bo bedzie to przejaw obrony innych papug przed czlowiekiem, a inny nie bedzie w ogole reagowac. Na pewno nie ma to nic wspolnego z niezalezonym jajkiem powinny wyjsc zielone ale sprawdz w kalkulatorze mutacji. Jest na stronie.

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Dec 19 2011, 03:12AM
administrator

Zarejestrowany #1
aha - do jajek nie zach─Öcisz, musisz kombinowa─ç, miesza─ç z biszkoptem, ziarnem a jak to nie pomaga to troch─Ö mniej da─ç je┼Ť─ç i w ko┼äcu zjedz─ů, a jak to nie da nic to zrezygnowa─ç. Nic na si┼é─Ö.

Powr├│t do g├│ry
shewerewolf
Tue Dec 20 2011, 07:55PM
Zarejestrowany #67
Odzieli┼éam kobalta Smerfusia od parki, tzn jest w klatce stoj─ůcej naprzeciwko ich klatki. Dzi┼Ť pojawi┼éo si─Ö drugie jajko, tylko jakie┼Ť takie mniejsze hmmm, zobaczy, co z tego b─Ödzie. wygl─ůda na to, ┼╝e to Smerfu┼Ť t┼éuk┼é te jajka-raz nakry┼é go m├│j ma┼╝ jak co┼Ť tam grzeba┼é przy budce.

Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Dec 21 2011, 02:00AM
administrator

Zarejestrowany #1
No to jaki┼Ť szczeg├│lnie "nielubi─ůcy" ten Smerfu┼Ť, je┼Ťli chodzi o jajka. Jajka s─ů r├│┼╝ne, czasem nie tylko wielko┼Ť─ç, ale i kolor r├│┼╝ny

Powr├│t do g├│ry
shewerewolf
Sun Jan 08 2012, 05:14PM
Zarejestrowany #67
Witam.
Dzi┼Ť wyklu┼é si─Ö pierwszy maluch,. Boimy si─Ö cieszy─ç, bo to jeszcze nigdy nic nie wiadomo co z nim b─Ödzie, ale mam kilka pyta┼ä w zwi─ůzku z formalno┼Ťciami:
- Moje katarzynki s─ů zarejestrowane w starostwie, jednak w dziale 'przeznaczenie' wpisa┼éam 'hobby' a nie hodowla. Czy mimo to P.Lek.Wet wyda za┼Ťwiadczenie o urodzeniu w niewoli?Mieli┼Ťcie kiedy┼Ť z tym problemu??
Troch─Ö poczyta┼éam i rozumiem ,ze obr─ůczk─Ö mam za┼éo┼╝y─ç sama po ok 10 dniach.

Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Jan 09 2012, 09:22PM
administrator

Zarejestrowany #1
U mnie weterynarz nie robił problemu, zapytaj swojego, wpis zawsze można zmienić.

Powr├│t do g├│ry
shewerewolf
Wed Jan 11 2012, 09:51PM
Zarejestrowany #67
Chcia┼éam jeszcze zapyta─ç co z obr─ůczkowaniem? Jest napisane, ze po 10 dniach. Ja mam to zrobi─ç?? Gdzie si─Ö kupuje obr─ůczki?

Powr├│t do g├│ry
Go to page       >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry