Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─???kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Kasia Kasiek i c??reczka
Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
administrator
Tue Jan 07 2014, 12:35pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Jak mia??am 21 ptaszk??w w 1 wolierce pokojowej to te?? nie by??o ??adnego problemu z ich odr????nieniem. Nawet w??r??d tych samych kolor??w s─? pewne r????nice w wygl─?dzie i zachowaniu.

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Jan 24 2014, 06:27pm

Zarejestrowany #78
Do┼é─ůczy┼é: Sun Nov 13 2011, 05:52pm
Miejscowo??─?: Gliwice
post├│w: 127
Moje kasie dosta??y ??wie??o umyt─? sa??at─? i postanowi??y si─? w niej wyk─?pa─?. Klusek usadowi?? si─? na li??ciach i rz??o??y?? skrzyde??ka jak do prysznica. Ociera?? si─? o mokre listki ch??on─?c ka??d─? kropelk─?. W jego ??lady posz??a Kiwi i tym samym doprosi??y si─? porz─?dnego prysznica.

Potem nast─?pi??o suszenie. Szybkie machanie skrzyde??kami.... Jak to dobrze,??e wcze??niej posprz─?ta??am klatk─?.

Kasia postanowi??a p??j??─? w ??lady reszty towarzystwa. Gucio na razie ucieka przed rozpylaczem.

Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Jan 29 2014, 05:21pm
administrator

Zarejestrowany #1
Normalnie szale??stwo, te?? kiedy?? korzysta??y u mnie z sa??aty, ale zacz─???am jej mniej podawa─? i korzystaj─? z miseczki albo rozpylacza!

Powr├│t do g├│ry
Almate
Mon Feb 03 2014, 05:15pm
Zarejestrowany #97
Do┼é─ůczy┼é: Fri Aug 17 2012, 11:44pm
Miejscowo??─?: Pozna??
post├│w: 38
Super zdj─?cia! Ale s─? pocieszne
Powr├│t do g├│ry
administrator
Tue Feb 04 2014, 06:17pm
administrator

Zarejestrowany #1
Wida─?, ??e czuj─? si─? u hanusiek rewelacyjnie

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Wed Feb 05 2014, 09:28pm

Zarejestrowany #78
Dzi?? postanowili??my zrobi─? sobie wycieczk─? i pojecha─? poogl─?da─? ptaszki do Pana od kt??rego kupii??my Gucia. By??am pod wra??eniem niesamowitaj ilo??ci i r????norodno??ci ozdobnego ptactwa.I nie tylko.. Najmniejsza ma??pka na ??wiecie, skunksy ary, ??ako i tyle tego,??e mo??na wymienia─? do rana. Moj─? uwag─? przyku??y siedz─?ce w malutkiej klatce dwie katarzynki. By??y takie jakie?? inne. Jedna mia??a problem z utrzymaniem si─? na ??erdce a w??a??ciewie na patyku. Spada??a a potem z trudem sadowi??a si─? z powrotem. Okaza??o si─?,??e ptaszynka ma rozjechane n????ki i co?? z palcami u nogi w zwi─?zku z czym nie potrafi??a z??apa─? si─? pazurkami patyczka. Jako?? tak dziwnie mia??a rozstawione n????ki. Prawdopodobnie jedn─? mia??a zwichni─?t─? w stawie jako piskl─? albo rozjechane n????ki spowdowa??y ten uraz.. Zacz─???am wypytwa─? o ptaszyn─? wi─?c pan z??apa?? j─? i poszed?? obci─?─? jej pazurki. ? Pola??a si─? krew.kolejny zabieg przypalania ranki gor─?c─? ig??─? . Nie wiedzia??am, ??e tak si─? robi wi─?c siedzia??am cicho ale chcia??m ju?? jak najszybciej wraca─?. Wiedzia??am ,??e nie mog─? zostawi─? tak tych kasiek. Wiedzia??am,??e jak wyjd─? ze sklepu to ca??─? drog─? powrotn─? nie b─?d─? mia??a spokoju. Drugi ptaszek samczyk ??liczny i zdrowy, wi─?c mo??e znale??c nabywc─? ale wtedy ta kasia zostanie sama i albo wpuszcz─? j─? do innych patak??w , kt??re b─?d─?─? j─? eliminowa─? jako kalek─? albo spotka j─? taki sam los jaki moj─? Kasi─? zanim trafi??a do mnie.
W ten spos??b dzi?? wieczorem w wolnej klatce zamieszka??y w/w kasie. Samczyk straszny dzikus. Narobi?? wrzasku podczas wyjmowania z pude??ka, tak ??e moje kasie lata??y po klatce jak oszala??e i dar??y si─? wniebog??osy. Pierwszy raz widzia??am tak─? reakcj─?. Po kilku minutach zapanowa?? spok??j.. Nowe kasie spokojnie ??pi─? w by??ym domku Roszpunki. W najbli??szym czasie zrobi─? fotki i poka??─? moje kasie??ki. Stan samiczki bardzo mnie niepokoi ale na t─? chwil─? niewiele mog─? zrobi─?. Teraz musz─? doj??c do siebie po stresie zwi─?zanym z podr????─? i zmian─? miejsca.
Licz─? na Wasz─? pomoc i rady.

[ Edytowany Wed Feb 05 2014, 10:21pm ]
Powr├│t do g├│ry
Almate
Thu Feb 06 2014, 05:35pm
Zarejestrowany #97
Takie w??a??nie bywa niebezpiecze??stwo jak jedzie si─? tylko poogl─?da─? ??e wr??ci si─? z nowymi domownikami....
Swoj─? drog─? Kaski mia??y szcz─???cie ??e Ci─? spotka??y. Czekam na zdj─?cia.
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Thu Feb 06 2014, 08:15pm

Zarejestrowany #78
Dzi?? uda??o zrobi─? si─? kilka zdj─?─?. W??a??ciwie to wybra─? kilka ostrych. Nowe kasie to straszne panikarze. Wystarczy zbli??y─? r─?k─? do klatki a ju?? miotaj─? si─? po klatce jak oszala??e. Jedz─? tylko ziarno. Martwi mnie moja kaleka. Dzi?? dopiero zobaczy??am ??e ma co?? z dziobem.

Samczyk jest ??liczny.

Samiczka.Siedzi w takiej pozycji.

Powr├│t do g├│ry
Almate
Thu Feb 06 2014, 08:37pm
Zarejestrowany #97
?üadne, wida─? ??e z samiczka co?? nie tak ale ma te?? sw??j urok. ??ycz─? powodzenia w rehabilitacji.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Fri Feb 07 2014, 12:24am
administrator

Zarejestrowany #1
Obawiam si─?, ??e b─?dzie potrzebne podcinanie dziobka, tak to wygl─?da na pierwszy rzut oka, deformacja!

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry