Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─???kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Kasia Kasiek i c??reczka
Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
administrator
Thu Nov 17 2011, 07:58pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
By??o du??o strachu, Roszponka jest prze??liczna, bardzo podobaj─? mi si─? Twoje zdj─?cia. Wida─? te??, jak dbasz o papu??ki, super. Czy zdradzisz jakim aparatem cykasz fotki?

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Thu Nov 17 2011, 10:39pm

Zarejestrowany #78
Do┼é─ůczy┼é: Sun Nov 13 2011, 05:52pm
Miejscowo??─?: Gliwice
post├│w: 127
Mam takiego malutkiego Samsunga kieszonkowego , wszystkie zdj─?cia by??y nim robione.Ostanie zdj─?cie jest zrobione Nikonem, przez zawodowca. M??j m─?z jest zawodowym fotografem i pasjonatem fotografii.

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:11am ]
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Thu Nov 17 2011, 10:47pm

Zarejestrowany #78
Przej─?ty nadgorliwy tatu?? obserwuje z g??ry swoj─? c??reczk─?

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:13am ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Fri Nov 18 2011, 07:28pm
administrator

Zarejestrowany #1
Jaki zadowolony

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:36am

Zarejestrowany #78
Kilka dni temu odby?? si─? "kapitalny" remont w klatce. Kasie zosta??y na ten czas do zast─?pczej klatki i oczywi??cie g??o??no komentowa??y nasze poczynania. Klatka zosta?? wyszorowana i przemeblowana. Zosta??a zamontowana nowa budka z drewnianym dnem. Dno dodatkowo zosta??o ponacinane pi??k─?,??eby by??o bardziej chropowate. W klatce vis a vis budki zosta?? zamontowany dzienny domek wy??o??ony "panelami" z kory brzozowej. Ze wzgl─?du na Roszpunk─? na najwy??szym pi─?trze zosta??a urz─?dzona jednopoziomowa jadalnia. Poziom ni??ej jest miejsce do zabawy ale kasie niezbyt cz─?sto tam schodz─?. Dodatkowo zosta??y zamontowane drabinki i patyczki z drewna ( ogo??oci??am troch─? wisienk─? na ogr??dku). Przed budk─? nadal pozosta?? "taras", kt??ry zamontowa??am z obawy ??eby ma??a nie wypad??a z budki jak zechce jej wyj??c za wcze??nie.
Kasiom bardzo spodoba???? si─? przemeblowanie. Biega??y po drabinkach tam i z powrotem g??o??no "komentuj─?c" zmiany.

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:13am ]
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:40am

Zarejestrowany #78
Jadalnia te?? si─? spodoba??a. Roszpunka rozsmakowa??a si─? w kie??kach.

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:44am

Zarejestrowany #78
Zmiana miejsc.

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:57am

Zarejestrowany #78
Zapomnia??m wspomnie─? o najwa??niejszym. Kasiom spodoba??a nowa budka i nawet zaakceptowa??y ugniecione sianko.Od czasu "remontu" w klatce Kasiek zacz─??? mnie atakowa─? jak tylko wk??ada??am r─?ke do klatki. Rano jak zmieniam wod─? i podaje ??niadanko siedzi grzecznie ale w ci─?gu dnia "uwali??" mnie par─? w rek─?. Nie zdarzy??o si─? tak od czasu jak jest z nami. Dzisiaj w budce zauwa??y??am jajko. Kasia od kilku dni du??o czasu sp─?dza w budce ale nie skojarzy??am tego faktu z ponownym l─?giem. By??am pewna, ??e teraz zrobi─? sobie przerw─? a?? do wiosny. Dzie?? jest krotszy, temperatura spad??a .. nie wiem czy mam pozwoli─? im na kolejne dzieci. Zanosi si─? na drugie jajko.
Roszpunka ??pi z rodzicami w budce.

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:42am ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Nov 26 2011, 04:49pm
administrator

Zarejestrowany #1

Co do poziomu z zabawkami - jest ni??ej, jest ciemniejszy, poza tym katarzynki s─? zaj─?te l─?gami - to 3 powody, dla kt??rych nie s─? nim zainteresowane. Co do l─?g??w, okres jesienno-zimowy by?? u moich kasiek zawsze okresem l─?gowym, mo??esz spokojnie pozwoli─? na l─?gi, temperatura i o??wietlenie nie maj─? tu nic do rzeczy, poniewa?? kasie s─? w domu, a nie na zewn─?trz. Samiczki katarzynek potrafi─? od razu po nieudanych albo udanych l─?gach bra─? si─? za drugi, po odkarmieniu piskl─?t. Samczyk broni budki, st─?d jego zachowanie wobec Ciebie.

[ Edytowany Sat Nov 26 2011, 04:49pm ]

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Wed Dec 07 2011, 12:48am

Zarejestrowany #78
Nasza Roszpunka z ka??dym dniem robi si─? coraz bardziej rezolutna i okres "dzieci??stwa" chyba ma ju?? za sob─?. wtedy uwielbia??a przebywa─? na r─?kach a raczej w r─?kach- na d??oni. Teraz w "wieku m??odzie??owym" wspina sie coraz wy??ej. Wcze??niej uwielbia??a siedzie─? na ramieniu , teraz od kilku dni wspina si─? na g??ow─? i oddaj─?c sie ulubionemu zaj─?ciu czyli przeczesywaniu w??os??w dziobem. Potrafi te?? zaprotestowa─? na pr??b─? przerwania ulubionego zaj─?cia. Nauka latania posz??a bardzo sprawnie. Pierwsze dni machanie skrzytde??kami w miejscu jak koliberek. Nie potrafi??a poderwa─? sie do lotu. ale ─?wiczenia nie posz??y na marne. Ma ju?? swoj─? sta??─? tras─? lotu i opanowanie l─?dowanie na klatce lub na g??owie - zale??y co jest bli??ej.Tatu?? stanowczo odmiawia dokarmiania, wi─?c Roszpunka biega po drabinkach i biadoli,??e nie ma jej kto nakarmi─?. Zabieram ja w olnych chwilach na specjalnie zrobiony stojaczek i podaje jej kie??ki pszenicy na ??y??eczce a ona dumnie demonstruje jak dzielnie sobie radzi. Tyle,??e w klatce ma to samo i jako?? nie za bardzo ... Fajnie by─? karmion─?...Nie wiem sk─?d si─? wzi─???a teoria,??e mo??na oswoi─? papu??ki r─?cznie karmione.
Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry