Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─ů┼╝kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Kasia Kasiek i c├│reczka
Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
administrator
Thu Nov 17 2011, 07:58PM
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37PM
Miejscowo┼Ť─ç: PL
post├│w: 788
By┼éo du┼╝o strachu, Roszponka jest prze┼Ťliczna, bardzo podobaj─ů mi si─Ö Twoje zdj─Öcia. Wida─ç te┼╝, jak dbasz o papu┼╝ki, super. Czy zdradzisz jakim aparatem cykasz fotki?

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Thu Nov 17 2011, 10:39PM

Zarejestrowany #78
Do┼é─ůczy┼é: Sun Nov 13 2011, 05:52PM
Miejscowo┼Ť─ç: Gliwice
post├│w: 127
Mam takiego malutkiego Samsunga kieszonkowego , wszystkie zdj─Öcia by┼éy nim robione.Ostanie zdj─Öcie jest zrobione Nikonem, przez zawodowca. M├│j m─ůz jest zawodowym fotografem i pasjonatem fotografii.

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:11AM ]
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Thu Nov 17 2011, 10:47PM

Zarejestrowany #78
Przej─Öty nadgorliwy tatu┼Ť obserwuje z g├│ry swoj─ů c├│reczk─Ö

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:13AM ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Fri Nov 18 2011, 07:28PM
administrator

Zarejestrowany #1
Jaki zadowolony

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:36AM

Zarejestrowany #78
Kilka dni temu odby┼é si─Ö "kapitalny" remont w klatce. Kasie zosta┼éy na ten czas do zast─Öpczej klatki i oczywi┼Ťcie g┼éo┼Ťno komentowa┼éy nasze poczynania. Klatka zosta┼é wyszorowana i przemeblowana. Zosta┼éa zamontowana nowa budka z drewnianym dnem. Dno dodatkowo zosta┼éo ponacinane pi┼ék─ů,┼╝eby by┼éo bardziej chropowate. W klatce vis a vis budki zosta┼é zamontowany dzienny domek wy┼éo┼╝ony "panelami" z kory brzozowej. Ze wzgl─Ödu na Roszpunk─Ö na najwy┼╝szym pi─Ötrze zosta┼éa urz─ůdzona jednopoziomowa jadalnia. Poziom ni┼╝ej jest miejsce do zabawy ale kasie niezbyt cz─Östo tam schodz─ů. Dodatkowo zosta┼éy zamontowane drabinki i patyczki z drewna ( ogo┼éoci┼éam troch─Ö wisienk─Ö na ogr├│dku). Przed budk─ů nadal pozosta┼é "taras", kt├│ry zamontowa┼éam z obawy ┼╝eby ma┼éa nie wypad┼éa z budki jak zechce jej wyj┼Ťc za wcze┼Ťnie.
Kasiom bardzo spodoba┼é├│ si─Ö przemeblowanie. Biega┼éy po drabinkach tam i z powrotem g┼éo┼Ťno "komentuj─ůc" zmiany.

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:13AM ]
Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:40AM

Zarejestrowany #78
Jadalnia też się spodobała. Roszpunka rozsmakowała się w kiełkach.

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:44AM

Zarejestrowany #78
Zmiana miejsc.

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Fri Nov 25 2011, 01:57AM

Zarejestrowany #78
Zapomnia┼ém wspomnie─ç o najwa┼╝niejszym. Kasiom spodoba┼éa nowa budka i nawet zaakceptowa┼éy ugniecione sianko.Od czasu "remontu" w klatce Kasiek zacz─ů┼é mnie atakowa─ç jak tylko wk┼éada┼éam r─Öke do klatki. Rano jak zmieniam wod─Ö i podaje ┼Ťniadanko siedzi grzecznie ale w ci─ůgu dnia "uwali┼é" mnie par─Ö w rek─Ö. Nie zdarzy┼éo si─Ö tak od czasu jak jest z nami. Dzisiaj w budce zauwa┼╝y┼éam jajko. Kasia od kilku dni du┼╝o czasu sp─Ödza w budce ale nie skojarzy┼éam tego faktu z ponownym l─Ögiem. By┼éam pewna, ┼╝e teraz zrobi─ů sobie przerw─Ö a┼╝ do wiosny. Dzie┼ä jest krotszy, temperatura spad┼éa .. nie wiem czy mam pozwoli─ç im na kolejne dzieci. Zanosi si─Ö na drugie jajko.
Roszpunka ┼Ťpi z rodzicami w budce.

[ Edytowany Thu Dec 08 2011, 12:42AM ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Nov 26 2011, 04:49PM
administrator

Zarejestrowany #1

Co do poziomu z zabawkami - jest ni┼╝ej, jest ciemniejszy, poza tym katarzynki s─ů zaj─Öte l─Ögami - to 3 powody, dla kt├│rych nie s─ů nim zainteresowane. Co do l─Ög├│w, okres jesienno-zimowy by┼é u moich kasiek zawsze okresem l─Ögowym, mo┼╝esz spokojnie pozwoli─ç na l─Ögi, temperatura i o┼Ťwietlenie nie maj─ů tu nic do rzeczy, poniewa┼╝ kasie s─ů w domu, a nie na zewn─ůtrz. Samiczki katarzynek potrafi─ů od razu po nieudanych albo udanych l─Ögach bra─ç si─Ö za drugi, po odkarmieniu piskl─ůt. Samczyk broni budki, st─ůd jego zachowanie wobec Ciebie.

[ Edytowany Sat Nov 26 2011, 04:49PM ]

Powr├│t do g├│ry
hanusiek
Wed Dec 07 2011, 12:48AM

Zarejestrowany #78
Nasza Roszpunka z ka┼╝dym dniem robi si─Ö coraz bardziej rezolutna i okres "dzieci┼ästwa" chyba ma ju┼╝ za sob─ů. wtedy uwielbia┼éa przebywa─ç na r─Ökach a raczej w r─Ökach- na d┼éoni. Teraz w "wieku m┼éodzie┼╝owym" wspina sie coraz wy┼╝ej. Wcze┼Ťniej uwielbia┼éa siedzie─ç na ramieniu , teraz od kilku dni wspina si─Ö na g┼éow─Ö i oddaj─ůc sie ulubionemu zaj─Öciu czyli przeczesywaniu w┼éos├│w dziobem. Potrafi te┼╝ zaprotestowa─ç na pr├│b─Ö przerwania ulubionego zaj─Öcia. Nauka latania posz┼éa bardzo sprawnie. Pierwsze dni machanie skrzytde┼ékami w miejscu jak koliberek. Nie potrafi┼éa poderwa─ç sie do lotu. ale ─çwiczenia nie posz┼éy na marne. Ma ju┼╝ swoj─ů sta┼é─ů tras─Ö lotu i opanowanie l─ůdowanie na klatce lub na g┼éowie - zale┼╝y co jest bli┼╝ej.Tatu┼Ť stanowczo odmiawia dokarmiania, wi─Öc Roszpunka biega po drabinkach i biadoli,┼╝e nie ma jej kto nakarmi─ç. Zabieram ja w olnych chwilach na specjalnie zrobiony stojaczek i podaje jej kie┼éki pszenicy na ┼éy┼╝eczce a ona dumnie demonstruje jak dzielnie sobie radzi. Tyle,┼╝e w klatce ma to samo i jako┼Ť nie za bardzo ... Fajnie by─ç karmion─ů...Nie wiem sk─ůd si─Ö wzi─Ö┼éa teoria,┼╝e mo┼╝na oswoi─ç papu┼╝ki r─Öcznie karmione.
Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry