Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─???kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Ajmarki u Lothara :)
Go to page   <<      
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
CB??
Sat Jul 24 2010, 11:06pm

Zarejestrowany #31
Do┼é─ůczy┼é: Fri Oct 02 2009, 11:14pm
Miejscowo??─?: Bielsko
post├│w: 183
Lothar wrote ...

Zauwa??y??em jeszcze co?? niesamowitego. Nigdzie o tym nie czyta??em i a?? si─? zdziwi??em jak to zobaczy??em. Ot???? maluszki mi─?dzy sob─? dziel─? si─? jedzeniem. Karmi─? si─? wzajemnie. Wczoraj by??o tak, ??e samiec wpad?? na chwil─? do budki i nakarmi?? jednego m??odego, ten zaraz podszed?? do drugiego i zacz─??? go karmi─?.

Tak samo jest z ogrzewaniem , m??odszy lub s??abczy siedzi pod starszym lub wiekszym.
Taka natura ju?? jest.
Powr├│t do g├│ry
Lothar
Sat Aug 21 2010, 02:11pm

Zarejestrowany #29
Do┼é─ůczy┼é: Wed Jul 08 2009, 01:13pm
Miejscowo??─?: P??ock
post├│w: 278
Rodzinka - najnowsze zdj─?cie.

Zaplanowa??em, ??e za tydzie?? przenios─? si─? do innej klatki kt??ra jest ju?? przygotowana i przebywa w niej m??j "samotnik".
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Aug 22 2010, 01:43pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
A w tej klatce te?? b─?dzie mieszka─? jaka?? parka katarzynek? W sumie nie jest ma??a

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
Lothar
Sun Aug 22 2010, 10:57pm

Zarejestrowany #29
Mam pi─?─? Katarzynek - my??l─?, ??e tyle mi wystarczy L─?g??w te?? ju?? nie planuj─? wi─?c klatka wyl─?duje w piwnicy - mo??e si─? jeszcze kiedy?? przyda. Troch─? si─? boje o maluchy, ale powinny sobie poradzi─?.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Sep 05 2010, 01:37am
administrator

Zarejestrowany #1
B─?dzie dobrze, 5 papu??ek to ju?? ??adna gromadka na domowe warunki Czekam na zdj─?cia brygady w nowej klatce

Powr├│t do g├│ry
Lothar
Mon Oct 11 2010, 12:47pm

Zarejestrowany #29
Jaki?? czas mnie nie by??o. Troch─? zi─? zmieni??o. Niestety jakis czas temu pad?? mi jeden m??ody z ostatnich l─?g??w i zosta?? tylko jeden. Dodatkowo jest troch─? s??abo rozwini─?ty - ma problemy z upierzeniem. Rodzinka jest w nowej klatce (niby wolierze - Omega). M??ody z pierwszego l─?gu jest w oddzielnej klatce - za nic nie mog─? si─? zgodzi─? i wszystkie moje starania po??─?czenia ich nie uda??y si─?. Sprowadz─? mu chyba samiczk─? ??eby tak sam nie siedzia?? (tylko niestety ci─???ko jest kupi─?).
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Oct 11 2010, 02:06pm
administrator

Zarejestrowany #1
To naprawd─? niebywa??a niezgodno??─? charakter??w. U mnie m??ody jest, reszta maluch??w jeszcze przed opierzeniem pad??a, dlatego Grafitka ju?? nie b─?dzie mie─? l─?g??w, tj. nie b─?d─? jej wstawia─? budki, ??eby jej nie m─?czy─?.
Wracaj─?c do tego jednego m??odego, kt??ry jest, bardzo broni reszty papu??ek, tak??e ju?? nie jest tak oswojony jak by??, nie chce ju?? wychodzi─? na r─?k─?, woli siedzie─? obok swojej babci. Bia??ce te?? przyda??by si─? samczyk, zielony, ale nie mam teraz warunk??w na to...

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<       

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry