Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─???kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Ajmarki u Lothara :)
Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
Lothar
Sat Jul 17 2010, 02:04pm

Zarejestrowany #29
Do┼é─ůczy┼é: Wed Jul 08 2009, 01:13pm
Miejscowo??─?: P??ock
post├│w: 278
Z dzisiejszej sesji fotograficznej.

Najstarszy - 31 dni

??redni - 30 dni

Najm??odszy - 27 dni
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Jul 17 2010, 05:18pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
O prosz─? jaka sesja i jaka r????nica mi─?dzy pisklaczkami najm??odszy chyba b─?dzie oliwkowy.

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
Lothar
Sat Jul 17 2010, 07:21pm

Zarejestrowany #29
Najm??odszy pewnie oliwkowy. ??redni bardzo jasno zielony, z tym, ??e ziele?? ta bierze si─? z tego ??e pi??ra kt??re zwykle s─? prawie czarne (ciemne) u niego maj─? tylko czarne zako??czenia. Ciekawie wygl─?da. Najstarszy b─?dzie typowo zielony - przynajmniej tak to narazie wygl─?da.

Nie ??atwo by??o im zrobi─? zdj─?cia - strasznie szybko biegaj─? i uciekaj─? z kadru

[ Edytowany Sat Jul 17 2010, 07:22pm ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sat Jul 17 2010, 08:13pm
administrator

Zarejestrowany #1
Znam to z autopsji

Powr├│t do g├│ry
Lothar
Tue Jul 20 2010, 08:56pm

Zarejestrowany #29
Niestety dzisiaj najstarszy maluszek dokona?? swojego ??ywota. Jak wr??ci??em z pracy tradycyjnie zajrza??em do budki z m??odymi. Maluch zacz─??? si─? mocno szamota─? - my??la??em, ??e tak bardzo si─? przestraszy?? wi─?c zamkn─???em budk─? i zaj─???em si─? innymi sprawami. Po godzinie ponownie us??ysza??em szamotanie i zobaczy??em malucha prawie sparali??owanego - tylko ??epkiem rusza??. Zabra??em go z budki, zamoczy??em dziobek w wodzie z glukoz─?, a p????niej w witaminkach. Niestety nie pomog??o. Rozrusza?? si─? tylko na jaki?? czas ale p????niej wszystko wr??ci??o i przesta?? si─? rusza─?. Mam nadziej─?, ??e pozosta??e pisklaki s─? zdrowe. Teraz rodzice zachowuj─? si─? bardzo dziwnie, tj. s─? bardzo niespokojne - na szcz─???cie karmi─? m??ode. Biegaj─? i fruwaj─? ci─?gle po klatce i nawo??uj─?. Niby takie ma??e ptaszki, a maj─? takie wielkie serca.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Wed Jul 21 2010, 10:40pm
administrator

Zarejestrowany #1
T─?skni─? za m??odym... A u mnie dzisiaj te?? przykra rzecz si─? sta??a...

Powr├│t do g├│ry
majusia10
Wed Jul 21 2010, 11:41pm
Zarejestrowany #48
Do┼é─ůczy┼é: Thu Jul 01 2010, 11:12pm
Miejscowo??─?: Brzeg
post├│w: 76
Mam nadziej─?, ??e wszystko b─?dzie ok.....
Powr├│t do g├│ry
Lothar
Thu Jul 22 2010, 07:42am

Zarejestrowany #29
Maluszek by?? olbrzymem w stosunku do pozosta??ych. Mo??e za szybko r??s??. Wydawa?? si─? by─? wi─?kszy od rodzic??w, a na to by??o jeszcze troch─? za wcze??nie (mia?? 34 dni).

Wczoraj tylko samiec karmi?? m??ode. Samiczka jad??a tyle co zwykle ale nie wchodzi??a do budki. Siada??a sobie przed samym wej??cie ale nie wchodzi??a. Nie bardzo wiem o co chodzi. No i nie nocowa??y z m??odymi, ale to mo??e z powodu tego ??e jest dosy─? ciep??o.
Powr├│t do g├│ry
Lothar
Thu Jul 22 2010, 11:24am

Zarejestrowany #29
Zauwa??y??em jeszcze co?? niesamowitego. Nigdzie o tym nie czyta??em i a?? si─? zdziwi??em jak to zobaczy??em. Ot???? maluszki mi─?dzy sob─? dziel─? si─? jedzeniem. Karmi─? si─? wzajemnie. Wczoraj by??o tak, ??e samiec wpad?? na chwil─? do budki i nakarmi?? jednego m??odego, ten zaraz podszed?? do drugiego i zacz─??? go karmi─?.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Thu Jul 22 2010, 12:25pm
administrator

Zarejestrowany #1
To faktycznie niespotykane, ale jak wida─? nie jest to niemo??liwe. U ??adnych pisklaczk??w u mnie nie zauwa??y??am czego?? takiego, zawsze by??y karmione przez rodzic??w. To ??wiadczy tylko o tym, jak te papu??ki s─? przywi─?zane dla siebie. To dopiero prawdziwe nieroz??─?czki!

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry