Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─???kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Sussy & Peter :) Moje katarzynki :)
Go to page   <<        >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
Lothar
Fri Oct 22 2010, 07:38am

Zarejestrowany #29
Do┼é─ůczy┼é: Wed Jul 08 2009, 01:13pm
Miejscowo??─?: P??ock
post├│w: 278
Powa??nie ? Komicznie to musi wygl─?da─?, atakuj─?ca lub warcz─?ca Katarzynka Moje by??y spokojne, ostro??ne ale spokojne - wszystko zale??y od charakteru.
Powr├│t do g├│ry
majusia10
Fri Oct 22 2010, 09:10am
Zarejestrowany #48
Do┼é─ůczy┼é: Thu Jul 01 2010, 11:12pm
Miejscowo??─?: Brzeg
post├│w: 76
Naprawd─?, by?? troch─? nabuzowany i gdy tylko si─? zbli??a??em do klatki usi??owa?? mnie ugry??─? przez kraty hehe teraz ju?? jest ok
Powr├│t do g├│ry
administrator
Mon Oct 25 2010, 01:13am
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Raczej ta agresja nie wynika z l─?g??w. Mia??am ju?? 2 przypadki, kiedy papu??ka (kt??ra wyklu??a si─? u mnie w domu) na pocz─?tku sp─?dza??a jako m??oda papu??ka sporo czasu z domownikami. Ta papuga atakowa??a potem ka??d─? inn─? katarzynk─?, kt??ra chcia??a zbli??y─? si─? do cz??owieka. Dlatego mieszka??a w innej klatce, sama. Domaga??a si─? towarzystwa ludzi, najch─?tniej spa??aby z cz??owiekiem (cz─?sto zasypia??a w bluzie, we w??osach). Innym przypadkiem jest Tutek, kt??ry wyklu?? si─? w tym roku, na pocz─?tku by?? cz─?sto wyjmowany z klatki i bawi?? si─? przy cz??owieku, ale wiadomo, ??e nocowa?? w klatce z innymi papugami, teraz kiedy chce si─? zbli??y─? palec do klatki albo co?? si─? w niej robi, cz─?sto staje w obronie innych papug! Broni zaciekle katarzynki, trzepocze skrzyd??ami i stroszy pi??ra, oczywi??cie te?? dziobie, wi─?c ju?? nie wychodzi na wolne loty po pokoju, woli siedzie─? w klatce, a potrafi z niej wyj??─? w obronie, bo wie ??e mo??e wyj??─? z klatki i nic mu si─? nie stanie. Sta?? si─? obro??c─? stadka hehe

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
majusia10
Mon Oct 25 2010, 11:09am
Zarejestrowany #48
M??j samiec sta?? si─? agresywny dopiero teraz, w czasie l─?g??w, a ma ju?? dwa lata. Odk─?d go mam ??adnej z??o??ci nie zaobserwowa??em, wi─?c wydaje mi si─?, ??e ma to ??cis??y zwi─?zek z l─?gami. Nie wiem tylko, czy przy takim nastawieniu wypuszcza─? go z klatki
Powr├│t do g├│ry
majusia10
Tue Oct 26 2010, 08:33pm
Zarejestrowany #48
W pi─?tek min─??? tydzie??, jak samica znios??a pierwsze jajko i... na wi─?cej si─? nie zapowiada. Dzi?? wysz??a na chwil─? z budki, szybko zjad??a, napi??a si─? i uciek??a do budki wysiadywa─? jajko. Zobaczymy, czy co?? z niego b─?dzie, bo to prawdopodobnie jej pierwsze l─?gi.

Kolejne informacje - dzi??, gdy sprz─?ta??em w pokoju samica wysz??a z budki i zauwa??y??em wyra??nie powi─?kszony kuperek - mam nadziej─?, ??e z??o??y jajo. Jednak mam pytanie - chcia??bym poda─? jej wapno w p??ynie (smak bananowy) jednak prosz─? o informacj─?, w jakiej proporcji w stosunku do wody?

[ Edytowany Wed Oct 27 2010, 05:58pm ]
Powr├│t do g├│ry
administrator
Fri Oct 29 2010, 05:04pm
administrator

Zarejestrowany #1
Spokojnie, tego tak ??atwo nie przedawkujesz, p???? tabletki rozpuszczalnego wapna z tabletki na 3/4 szklanki, do kupienia w aptece, ja mam teraz w p??ynie bananowe wapno, te?? z apteki, podaj─? 1/4 ??y??eczki na poid??o 100 ml.

Powr├│t do g├│ry
majusia10
Tue Nov 09 2010, 12:40am
Zarejestrowany #48
Sprawa ma si─? nast─?puj─?co: wczoraj w budce by??o jeszcze jajko, samica je ciagle wysiadywa??a. Dzi?? natomiast zauwa??y??em, ??e jajko znikn─???o - nie ma po nim ??adnego ??ladu, nawet mokrej plamy w budce (wysiadywane by??o przez samic─? 24 dni. Czy mo??liwe ze papugi je zjad??y? Mog??yby wiedzie─?, ??e jest niezap??odnione i dlatego to zrobi??y? To pierwsze l─?gi tej samicy. . .
Powr├│t do g├│ry
CB??
Tue Nov 09 2010, 12:59am

Zarejestrowany #31
Do┼é─ůczy┼é: Fri Oct 02 2009, 11:14pm
Miejscowo??─?: Bielsko
post├│w: 183
?üupinki zjad??y a malec zakopany w trocinach (nie wiem co masz w budce na dnie)
Przeszukaj budke dok??adnie
Powr├│t do g├│ry
majusia10
Tue Nov 09 2010, 01:06am
Zarejestrowany #48
no wlasnie w trocinach nic nie ma, jest ich tylko garstka.... na dnie te?? go nie widz─? ;/
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Dec 05 2010, 07:17am
administrator

Zarejestrowany #1
A by??o wcze??niej prze??wietlone jajeczko, czy zal─???one? Je??li nie by??o zal─???one to na pewno zjad??y jajeczko.

Powr├│t do g├│ry
Go to page   <<        >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry