Forum

Katarzynki - Stok??wki pr??????kowane - Lineolated parakeets :: Forum :: Hodowla ajmarek pr─???kowanych :: Katarzynki - Wasze hodowle

<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Sussy & Peter :) Moje katarzynki :)
Go to page       >>  
Moderatorzy: administrator, tweetusia
Autor Odpowiedzi
majusia10
Thu Jul 22 2010, 02:16pm
Zarejestrowany #48
Do┼é─ůczy┼é: Thu Jul 01 2010, 11:12pm
Miejscowo??─?: Brzeg
post├│w: 76
Witam wszystkich bardzo serdecznie

Wreszcie znalaz??em czas na pokazanie moich katarzynek - zdj─?cia mo??e nie s─? najlepszej jako??ci, ale postaram si─?, aby nast─?pne by??y ju?? lepsze Samiec to turkus 08, natomiast samica to roczna cremino

P??ki co ptaki nie sprawiaj─? k??opot??w, staram si─? zapewni─? im wszystko, czego potrzebuj─?. Wielokrotnie jeszcze pewnie b─?d─? pisa?? na tym forum szukaj─?c odpowiedzi na pytania, kt??re co jaki?? czas b─?d─? si─? pojawia─? - z g??ry wi─?c prosz─? o wyrozumia??o??─?

Oto fotki moich papug:

Pozdrawiam
Marcin
Powr├│t do g├│ry
Lothar
Thu Jul 22 2010, 02:59pm

Zarejestrowany #29
Do┼é─ůczy┼é: Wed Jul 08 2009, 01:13pm
Miejscowo??─?: P??ock
post├│w: 278
No, ??adne ptaszki
Powr├│t do g├│ry
administrator
Thu Jul 22 2010, 05:23pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
Przepi─?kne zdj─?cia, papu??ki prze??liczne, maj─? te?? elegancki, minimalistyczny domek Czy Sussy ma ciemne oczka czy czerwone? Czy wybierasz si─? na poszukiwania grubszych ga??─?zek do klatki? Ta, kt??ra jest na samej g??rz─? przypad??a im do┬águstu tym bardziej, ??e jest najwy??ejw klatce Z drzew najlepsza jest brzoza i wierzba, drzewa maj─? naturalne antybiotyki, papu??ki je podgryzaj─? i potem znowu wymieniami ga??─?zie na te z kor─? W klatce mo??na powiesi─? te?? grube sznury, luzem albo w formie hu??tawek, k????ek...Co stoi na samym dnie klatki? te?? jakie?? ziarno?By??oby bardzo fajnie, gdyby?? im kupi?? budk─? l─?gow─?, nawet w formie jakiego?? wydr─???onego pnia, fajnie to wygl─?da, a i katarzynki b─?d─? zadowolone, bo lubi─? spa─? w budkach.

[ Edytowany Thu Jul 22 2010, 05:26pm ]

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
majusia10
Thu Jul 22 2010, 11:37pm
Zarejestrowany #48
Sussy ma na szcz─???cie czarne oczka, czasami na zdj─?ciach s─? ca??e czerwone, ale na ??ywo nigdy takich nie zaobserwowa??em

Ga??─?zki mam w zanadrzu jeszcze Najlepsza ga??─?zka jest w??a??nie ta na g??rze, ci─?gle na niej siedz─?, wi─?c jest oki Ni??ej s─? cie??sze ga??─?zki, ale tam tylko przechodz─? w drodze do ziaren

No w??a??nie nie wiedzia??em, jakie sznurki mog─? im wiesza─?... Chce dok??adniej przymocowa─? maty os??aniaj─?ce ty?? klatki i w??a??nie nie wiem czego u??y─? - drucika czy sznurka...

Na dole stoi jaka?? mieszanka mineralna dla ptak??w, w og??le nie s─? tym zainteresowane, ale niech le??y Nie zaszkodzi

A co do budki to planuje zakup w??a??nie, w przysz??ym miesi─?cu j─? ju?? dostan─?
Powr├│t do g├│ry
Lothar
Fri Jul 23 2010, 07:29am

Zarejestrowany #29
Ja powiesi?? bym t─? mieszank─? mineraln─? gdzie?? wy??ej, najlepiej przymocowa─? do klatki. Wszystko co le??y na dnie klatki wcze??niej czy p????niej zostanie zanieczyszczone odchodami, a zanieczyszczone minera??y nie nadaj─? si─? dla ptak??w - tego pewnie nawet nie da si─? wyczy??ci─? ze wzgl─?du na to ??e wch??aniaj─? wilgo─?.

Sznurki tylko naturalne. Ja stosuj─? sizalowe - wyrabiane s─? z jakiego?? kaktusa. Moje lubi─? podgryza─? sobie takie sznurki to i przy okazji zdzieraj─? sobie dzioby - sizal ma dobre w??a??ciwo??ci "??cierne" U??ywany jest te?? przy produkcji drapak??w dla kot??w.
Powr├│t do g├│ry
CB??
Sat Jul 24 2010, 11:09pm

Zarejestrowany #31
Do┼é─ůczy┼é: Fri Oct 02 2009, 11:14pm
Miejscowo??─?: Bielsko
post├│w: 183
?üadniutkie . Troszke ma??o wspinaczy w tej klatce no i budki bez dna (lub z dnem jak chcesz miec jakja) mi brakuje.
Powr├│t do g├│ry
administrator
Sun Jul 25 2010, 09:57pm
administrator

Zarejestrowany #1
Do┼é─ůczy┼é: Tue Nov 11 2008, 11:37pm
Miejscowo??─?: PL
post├│w: 788
W tak du??ej klatce dla 1 parki jest spore pole do popisu

Wiecznie niezrozumia??e w przyrodzie jest to, ??e mo??na j???? zrozumie????.
Powr├│t do g├│ry
majusia10
Mon Aug 16 2010, 01:02am
Zarejestrowany #48
Dzi?? pr??bowa??em wypu??ci─? moje katarzynki, jednak poza nie??mia??ymi pr??bami wyj??cia z klatki, niewiele wi─?cej by??o dobre i to

Powr├│t do g├│ry
Lothar
Mon Aug 16 2010, 10:21am

Zarejestrowany #29
To i tak odwa??ne. Moje przy otwartej klatce chowaj─? si─? "po kontach" Ale jak odchowaj─? m??ode to ponowie pr??by.
Powr├│t do g├│ry
majusia10
Mon Aug 16 2010, 10:35am
Zarejestrowany #48
heh ja swoje musialem skusic jedzeniem - marchewka, burak i papryka - ustawilem kilka sztuk na klatce choc samica wyszla z klatki tuz po jej otworzeniu, ale tylko siedziala na brzegu
Powr├│t do g├│ry
Go to page       >>   

Przejd┼║ do:     Powr├│t do g├│ry